Dolnośląskie: Radni PiS zaprezentowali „Puste Obietnice PO” w regionie

Niedokończona budowa stopnia wodnego w Malczycach na Odrze, brak realizacji tras szybkiego ruchu w regionie oraz obwodnic miast – to, zdaniem radnych Prawa i Sprawiedliwości, niektóre puste obietnice składane przez rządzącą Platformę Obywatelską.

Radny Prawa i Sprawiedliwości Andrzej Jaroch w sobotę na konferencji prasowej przedstawił sześciopak, czyli sześć pustych obietnic PO niezrealizowanych w województwie dolnośląskim.

To nie jedyne puste obietnice, moglibyśmy tę listę rozszerzyć o kolejne obiecane i niezrobione rzeczy. Totalna opozycja koncentruje się wyłącznie na niedopuszczeniu nas do władzy, a nie na realizacji programu. Jestem radnym od trzech kadencji i widzę, co się dzieje” – powiedział Andrzej Jaroch.

Wymienił sześć – zdaniem radnych PiS – najważniejszych niezrealizowanych obietnic przez koalicję współtworzoną w województwie przez PO.

Do pustych obietnic zaliczył niedokończenie budowy stopnia wodnego w Malczycach – był budowany kilkanaście lat, a rząd PiS dokończył budowę w tym roku. Zdaniem radnych do 2015 r. w województwie nie powstały obiecane fragmenty dróg szybkiego ruchu S3, S5, S8, które obecnie są w większości budowane. Trzecia pusta obietnica to brak budowy obwodnic w kilku miastach m.in. Oławie, Głogowie, Górze. Inne nierealizowane obietnice to budowa szpitala onkologicznego we Wrocławiu oraz brak wsparcia remontów dworców kolejowych i brak programów antysmogowych.

 PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl