J. Kaczyński: dzisiaj jest czas wolności

Dzisiaj jest czas wolności; twierdząc, że wolność jest zagrożona w gruncie rzeczy idziecie w przeciwnym kierunku niż sądzicie – powiedział dziś w Szczecinie prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński zwracając się do uczestników zorganizowanego w stolicy „Marszu Wolności”.

Dodał, że PiS jest partią wolności.

„Mamy demokrację, każdy może mieć swoje poglądy, każdy może demonstrować, każdy może głosować jak chce, każdy może pisać co chce. My to całkowicie zapewniamy” – powiedział Jarosław Kaczyński.

Idziecie w przeciwnym kierunku niż sądzicie – zwrócił się do uczestników manifestacji środowisk opozycyjnych szef PiS.

„Dzisiaj jest czas wolności i chciałabym żebyście wiedzieli o tym – zwracam się do uczestników marszu – że uczestnicząc w tym marszu i twierdząc, że dziś wolność jest zagrożona w gruncie rzeczy idziecie w przeciwnym kierunku niż sądzicie” – podkreślił Jarosław Kaczyński.

W sobotę po godz. 13 na pl. Bankowym w Warszawie rozpoczęła się organizowana przez PO manifestacja środowisk opozycyjnych „Marsz Wolności”.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl