fot. PAP/Darek Delmanowicz

Dziś w całym kraju spadnie śnieg

Synoptycy zapowiadają w piątek opady śniegu w całej Polsce. Tylko nad morzem spadnie deszcz. Termometry pokażą od +4 do -1 stopnia Celsjusza.

W piątek zachmurzenie w przeważającej części kraju będzie duże. Przejaśnienia możliwe jedynie w południowo-wschodniej części Polski.

„Opady będą w całym kraju słabe i na ogół będzie padać śnieg albo deszcz ze śniegiem. Tylko nad samym morzem będą to opady deszczu” – podkreślił synoptyk IMGW, Michał Ogrodnik.

Maksymalna temperatura wahać się będzie od -1 stopnia na Suwalszczyźnie i w kotlinach karpackich, od 1 do 3 stopni w centrum oraz na 4 stopnie na plusie na zachodzie kraju.

Wiatr będzie słaby we wschodniej połowie kraju. Na pozostałym obszarze będzie umiarkowany i czasami porywisty.

„Te porywy nie będą silne, nie będą przekraczały 45 km/h” – dodał synoptyk.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl