fot. twitter.com

B. Mazurek: Komitet polityczny PiS wybrał pełnomocnika wyborczego i pełnomocnika ds. finansowych

Komitet polityczny PiS wybrał Krzysztofa Sobolewskiego na pełnomocnika wyborczego, a Teresę Schubert na pełnomocnik ds. finansowych – poinformowała w piątek rzeczniczka PiS Beta Mazurek. Dodała, że prace nad listami wyborczymi PiS w wyborach do PE wciąż trwają.

„Wybraliśmy pełnomocnika wyborczego i pełnomocnika do spraw finansowych. Pełnomocnikiem wyborczym został Krzysztof Sobolewski, pełnomocnikiem finansowym pani Teresa Schubert” – powiedziała Beata Mazurek po zakończeniu posiedzenia komitetu.

Dodała, że są to osoby „sprawdzone i doświadczone”, a wyboru dokonano jednogłośnie.

Beata Mazurek przekazała też, że prace nad listami wyborczymi PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego wciąż trwają.

„Potrzebujemy jeszcze czasu na przeprowadzenie rozmów (…) będziemy je (listy) prezentować wtedy, gdy będziemy mieć pewność co do ich ostatecznego kryształu” – powiedziała rzecznik partii.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl