fot. pixabay.com

Awarie wodociągów w ośmiu dzielnicach stolicy

We wtorek doszło do awarii wodociągów w ośmiu dzielnicach Warszawy. Jak informuje MPWiK, większość z tych awarii jest w trakcie usuwania, a trzy w trakcie rozpoznania.

Awarie dotyczą dzielnicy Bielany i ul. Estrady oraz ul. Wólczyńskiej. Na Bemowie do awarii doszło przy ul. Pirenejskiej, a na Mokotowie przy ul. Cieszyńskiej i Al. Wilanowskiej. Na Ochocie awaria dotyczy ul. Białobrzeskiej oraz ul. Księcia Trojdena. Na Pradze Północ jest to Al. Solidarności, a we Włochach ul. Równoległa.

Wszystkie wymienione awarie są w trakcie usuwania.

Z kolei w Rembertowie przy ul. Grawerskiej oraz ul. Niepołomickiej awarie są na razie w trakcie rozpoznania. W Śródmieściu awaria przy ul. Nowolipie jest w trakcie usuwania, a przy ul. Wareckiej w trakcie rozpoznania.

„Ekipy MPWiK wspierane przez wykonawców zewnętrznych pracują obecnie w różnych punktach nad usuwaniem awarii wodociągowych. Zależy nam na możliwie jak najszybszym przywracaniu zasilania w wodę i nasi pracownicy robią wszystko co w ich mocy by przerwy w dostawach trwały jak najkrócej” – powiedział o tych awariach Marek Smółka, rzecznik prasowy MPWiK.

MPWiK przypomina w związku z tym, że zgłoszenia o awariach można kierować mailowo: [email protected], za pośrednictwem formularza dostępnego pod adresem https://www.mpwik.com.pl/view/zglos-awarie-lub-reklamacje oraz telefonicznie: nr infolinii 22 445 50 00 (poniedziałek-piątek 7:00 – 15:00) lub przez całą dobę pod bezpłatny numer 994.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl