Debata prezydencka w Warszawie. Sasin i Gronkiewicz-Waltz

Kandydaci na prezydenta Warszawy: Hanna Gronkiewicz-Waltz z Platformy Obywatelskiej oraz Jacek Sasin z Prawa i Sprawiedliwości w najbliższych dniach spotkają się na wspólnej debacie. Będą rozmawiali o wizji miasta oraz o najważniejszych sprawach dla jego mieszkańców.

Sztaby Sasina i Gronkiewicz-Waltz po raz kolejny spotkały się, by ustalić szczegóły debaty między kandydatami Prawa i Sprawiedliwości oraz Platformy Obywatelskiej.

 – Nasze rozmowy przebiegają w takim duchu, że wszystko wskazuje na to, iż w najbliższych dniach – ale nie w piątek – odbędzie się debata pomiędzy Hanną Gronkiewicz-Waltz a Jackiem Sasinem – informował Adam Kwiatkowski, poseł PiS.

Kandydaci będą rozmawiać o wszystkich istotnych sprawach, między innymi o inwestycjach, transporcie i reprywatyzacji – dodał polityk.

– Ustaliliśmy tematykę tych rozmów. Kandydaci będą rozmawiali o wszystkich sprawach istotnych dla Warszawiaków. Przyjęliśmy propozycję Hanny Gronkiewicz-Waltz, by rozmawiać o wizji i przyszłości miasta, by rozmawiać o funduszach unijnych, ale kandydaci będą rozmawiali o wszystkich kwestiach społecznych, o inwestycjach w transporcie, o reprywatyzacji – mówił Adam Kwiatkowski.

Wszelkie szczegóły dotyczące debaty będą znane, gdy zostaną ustalone sprawy techniczne. Urzędująca prezydent i wiceszefowa Platformy Obywatelskiej spotka się w drugiej turze wyborów z kandydatem Prawa i Sprawiedliwości Jackiem Sasinem.

 

 

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl