fot. pixabay.com

Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu zaprasza do włączenia się w Różę Różańcową w intencji studentów i absolwentów

Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu zachęca do podjęcia modlitwy różańcowej w swojej intencji. „Chcemy prosić za pośrednictwem Matki Bożej, aby Pan Bóg usunął wszelkie przeszkody tym, których zaprasza do studiowania na naszej Uczelni oraz za naszych absolwentów, aby było otwarci na Słowo” – przekazała toruńska uczelnia.

Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu zachęca do włączenia się we wspólną modlitwę w jej intencji.

„Świadomi tego, jak ważne jest kształcenie i formowanie młodzieży, zapraszamy serdecznie Państwa do podjęcia modlitwy różańcowej za naszą Alma Mater. Chcemy prosić za pośrednictwem Matki Bożej, aby Pan Bóg usunął wszelkie przeszkody tym, których zaprasza do studiowania na naszej Uczelni oraz za naszych absolwentów, aby było otwarci na Słowo. Dla Pana Boga nie ma rzeczy niemożliwych – o tym nie wiedzą ci, którzy pracują nad deprecjonowaniem naszego środowiska” – podkreślili przedstawiciele uczelni.

Akademia przedstawiła także, jak ma wyglądać codzienna modlitwa w jej intencji.

„Deklarujemy odmawianie codziennie jednej dziesiątki Różańca przez cały kolejny rok, czyli do końca czerwca 2024 roku. Po tym czasie będzie można odnowić deklarację” – poinformowano.

„Po skompletowaniu Róży otrzymacie Państwo informację, którą Tajemnicę będziecie rozważać, odmawiając Różaniec. My doświadczamy, że Bóg sam wystarcza, ale wielu młodych tego nie doświadczyło, jest pogubionych i szuka Prawdy. Pomóżmy im. Włączyć może się każdy. Odwagi. Jeśli Bóg z nami, któż przeciwko nam!” – podsumowała uczelnia.

Zgłoszenia do podjęcia modlitwy różańcowej w intencji Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu można składać pod adresem: [email protected].

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl