fot. Monika Tomaszek

Pozyskiwanie i zarządzanie funduszami UE – nowy kierunek studiów podyplomowych w AKSiM w Toruniu

Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu poszerza ofertę studiów podyplomowych. Od 1 października 2022 roku można rozpocząć studia na kierunku Pozyskiwanie i zarządzanie funduszami Unii Europejskiej.

Z roku na rok w  Akademii Kultury Społecznej i Medialnej rośnie zainteresowanie studiami podyplomowymi.

To motywuje do tego, żeby przygotowywać nowe programy studiów podyplomowych będących odpowiedzią na najpilniejsze potrzeby rynku pracy, jak również różne potrzeby edukacyjne – mówi dr Ilona Nowosad, prodziekan ds. studenckich i kształcenia.

Odpowiadając na oczekiwania studentów, od 1 października rusza kolejny kierunek. To Pozyskiwanie i zarządzanie funduszami UE.

Studia kierowane są do absolwentów uczelni wyższych zainteresowanych  problematyką pozyskiwania środków oraz zarządzania projektami współfinansowanymi z funduszy UE oraz managerów przedsiębiorstw prywatnych, państwowych czy  kierowników jednostek organizacyjnych –  zauważa prodziekan ds. studenckich i kształcenia.

Nabór w toruńskiej uczelni jest otwarty.

Należy wypełnić formularz internetowy, a następnie dołączyć wymagane dokumenty – tłumaczy dr Ilona Nowosad.

Akademia Kultury Społecznej i Medialnej nie zwalnia tempa. W przygotowaniu są kolejne dwa kierunki studiów podyplomowych. Jeden z nich to Biznes i zarządzanie.

Kolejnym kierunkiem studiów podyplomowych, który jest w trakcie przygotowywania jest Zarządzanie finansami samorządu terytorialnego – zapowiada prodziekan ds. studenckich i kształcenia.

Pełna oferta studiów podyplomowych, jak również studiów licencjackich i magisterskich, znajduje się na stronie internetowej uczelni www.aksim.edu.pl.

 TV Trwam News

drukuj