źródło: Karolina Gierat

Obrony prac podyplomowych w Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu

W Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu odbywają się dziś egzaminy końcowe na studiach podyplomowych. Kierunki, na jakich kształcili się studenci, to Retoryka i wystąpienia przed kamerą oraz Polityka ochrony środowiska – ekologia i zarządzanie.

Dyrektor administracyjny i wykładowca AKSiM, Katarzyna Cegielska, wskazała, że studenci retoryki będą mieli za zadanie przedstawić wystąpienie trwające około pięciu minut.

– Dla komisji jest to zawsze radość, kiedy widzą, jakie postępy oratorskie studenci osiągnęli przez dwa semestry studiów. Tym razem wśród tematów podejmowanych przez studentów będą te dotyczące między innymi marzeń, tremy, edukacji w zakresie kultury zdrowotnej – oznajmiła Katarzyna Cegielska.

Kierunek Polityka ochrony środowiska – ekologia i zarządzanie został dofinansowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Wykładowca AKSiM zaakcentowała, że egzaminy zawodowe to zawsze święto w uczelni, a także okazja do zaproszenia kolejnych osób chcących podnieść swoje kwalifikacje.

Więcej informacji nt. oferty studiów można znaleźć na stronie internetowej Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl