WSA uchylił kolejne grzywny dla Gronkiewicz-Waltz
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie uchylił w czwartek kolejne dwie grzywny w wysokości po 3 tys. zł, nałożone na prezydent Warszawy Hannę Gronkiewicz-Waltz przez komisję weryfikacyjną za nieusprawiedliwione niestawiennictwo.
