
[TYLKO U NAS] Prof. M. Piotrowski: Minęła pierwsza rocznica rekonstrukcji polskiego rządu. Czy warto było?
Czy po zmianie ministra obrony kraj nasz stał się bezpieczniejszy, czy po odwołaniu ministra zdrowia zlikwidowane zostały kolejki do lekarzy, czy poprawiła się sytuacja w polskich szpitalach? I tak dalej i tak dalej. W tym kontekście warto przytoczyć jeden cytat z premiera M. Morawieckiego, który niedawno ogłosił z dumą, że praktycznie co PiS obiecało Polakom, to już zrobiło. Skoro tak, to po roku od rekonstrukcji rządu nawet nie wypada zadać pytania, czy warto było – mówił prof. Mirosław Piotrowski w niedzielnym felietonie z cyklu „Myśląc Ojczyzna” w TV Trwam







