
Ks. abp M. Jędraszewski apeluje o modlitwę w łączności z papieżem Franciszkiem w południe 25 marca
W odpowiedzi na apel papieża Franciszka, ks. abp Marek Jędraszewski prosi księży i wiernych świeckich Archidiecezji Krakowskiej o odmówienie w kościołach i domach modlitwy „Ojcze nasz” i „Anioł Pański” w środę 25 marca o godz. 12.00. Metropolita krakowski poprosił także o uruchomienie kościelnych dzwonów w tym czasie.











