Primera Division. Łatwe zwycięstwo Los Colchoneros

Atletico Madryt dobrze rozpoczęło rok 2015.  Podopieczni Diego Simeone wygrali u siebie z Levante 3:1 (1:0) w meczu 17. kolejki Primera Division. Dwie bramki dla mistrzów Hiszpanii zdobył Antoine Griezmann, który miniony rok zakończył hat trickiem.

Bardzo szybko, bo już w 18. minucie po raz pierwszy na listę strzelców wpisał się Griezmann. Francuski snajper wykończył precyzyjne podanie od Guilherme Siqueiry i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Sytuacja na boisku po golu nie zmieniła się i gospodarze cały czas prowadzili grę. Wynik do końca pierwszej połowy nie uległ zmianie.

ATLETICO MADRID VS. LEVANTE

W 47. minucie Griezmann ponownie dał o sobie przypomnieć. Strzał na bramkę oddawał nieco pomijany przez kibiców ostatnio Mario Mandzukić. Bramkarz odbił uderzenie Chorwackiego snajpera, ale przy dobitce Griezmanna musiał skapitulować. Ciekawie zrobiło się 15 minut później, kiedy to kontaktowego gola dla Levante zdobył Nabil El Zhar. Było to jednak jedynie zmniejszenie strat, albowiem mistrzowie Hiszpanii całkowicie kontrolowali przebieg gry. W 82. minucie gości dobił Diego Godin. Urugwajski stoper wyskoczył najwyżej w polu karnym i pokonał bramkarza ustalając wynik meczu na 3:1.