fot. PAP/Leszek Szymański

Piłka nożna. Oba towarzyskie mecze Polaków przed mistrzostwami Europy zostaną rozegrane na PGE Narodowym

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że oba towarzyskie spotkania „Biało-Czerwonych” przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy zostaną rozegrane na PGE Narodowym. 7 czerwca Polacy zmierzą się z Ukrainą, a trzy dni później z Turcją.


14 czerwca zainaugurowane zostaną tegoroczne mistrzostwa Europy. Przed miesiącem udział w turnieju zagwarantowali sobie reprezentanci Polski. „Biało-Czerwoni” w fazie grupowej zmierzą się z Holandią, Austrią oraz Francją. Zanim jednak pojawią się w Niemczech, rozegrają dwa spotkania towarzyskie. PZPN poinformował w komunikacie, że oba mecze zostaną rozegrane w Warszawie.

„Możemy oficjalnie potwierdzić, że oba towarzyskie spotkania reprezentacji Polski z Ukrainą (07.06) oraz Turcją (10.06) odbędą się na PGE Narodowym. Takie rozwiązanie odpowiada potrzebom zgłoszonym przez selekcjonera Michała Probierza” – przekazał PZPN.

Federacja podziękowała jednocześnie władzom PGE Narodowego „za ich przychylność, która pozwala stworzyć idealne warunki przygotowań dla reprezentacji przed Euro 2024”.

Po spotkaniach z Ukrainą i Turcją reprezentanci Polski zameldują się w Hanowerze. Następnego dnia, a więc 12 czerwca, przeprowadzą pierwszy trening.

Sport.RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl