
[TYLKO U NAS] M. Korzekwa-Kaliszuk: Wyrok Sądu Najwyższego USA z 24 czerwca przywraca poszczególnym stanom możliwość samodzielnego podejmowania decyzji w zakresie ochrony ludzkiego życia
Wyrok Sądu Najwyższego to dopiero początek kolejnej wielkiej batalii. On jest historyczny, on jest absolutnie przełomowy, ale aborcyjna lewica nie odpuści, będzie dalej próbowała walczyć o to, aby w Stanach na nowo wprowadzone zostało prawo pozwalające na aborcję na życzenie – mówiła w audycji „Aktualności dnia” na antenie Radia Maryja Magdalena Korzekwa-Kaliszuk, prawnik i psycholog z Fundacji Grupa Proelio, odnosząc się do wyroku Sądu Najwyższego USA z 24 czerwca 2022 roku, unieważniającego konstytucyjne prawo do tzw. aborcji.











