Módlmy się o zwycięstwo prawdy i dobra

Kochana Rodzino Radia Maryja, Drodzy Przyjaciele.

Podczas posiedzenia sejmowej Komisji Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii we wtorek 28 maja bieżącego roku przewodniczący KRRiT powiedział m.in.:

– Te działania podlegają zewnętrznemu audytowi, a cały proces jest kontrolowany przez sądy i nie wątpię, że i ten proces będzie przez sądy kontrolowany – powiedział Jan Dworak.


Pobierz Pobierz

Do tych słów odniosła się m.in. pani poseł Barbara Bubula.

– W wypowiedzi Pana Przewodniczącego dotyczącej rozstrzygnięcia decyzji w sprawie Telewizji Trwam był bardzo niebezpieczny sygnał. Pan Przewodniczący powiedział, że jest przekonany, iż decyzja podjęta przez Krajową Radę będzie pod kontrolą sądu. Zakłada w ten sposób, że będzie jakieś postępowanie sądowe, którego orzeczenie zdecyduje czy decyzja była podjęta w sposób prawidłowy. Trudno sobie wyobrazić żeby coś takiego co powiedział Pan Przewodniczący nie było związane z rozważaniem możliwości negatywnej dla TV Trwam. To mnie bardzo zaniepokoiło, bo dlaczegóżby pan przewodniczący od razu zakładał, że decyzja w sprawie TV Trwam będzie pod kontrolą sądu, że będzie jakieś odwołanie od tej decyzji. Jeśli miałaby być pozytywna to nikt przy zdrowych zmysłach do sądu nie będzie tej sprawy oddawał – powiedziała pos. Barbara Bubula.


Pobierz Pobierz

 

W tej sytuacji zbierajmy dalej podpisy przeciwko dyskryminacji TV Trwam, a więc przeciwko demokracji w Polsce. Mówcie Państwo o tej sytuacji innym, tym, którzy o niej nie wiedzą.

Bardzo dziękujemy za organizowanie  pokojowych, modlitewnych marszów – protestów. Być może trzeba będzie nasilić działania, ale pierwszym i najważniejszym działaniem niech będzie nasza modlitwa o zwycięstwo prawdy i dobra.

O. dr Tadeusz Rydzyk CSsR

Dyrektor Radia Maryja 

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl