Spróbuj pomyśleć


Pobierz Pobierz

Szczęść Boże!

Każda totalitarna dyktatura ma przypisany sobie atrybut. Taki, jaki sobie wybrała, by osiągnąć zamierzony cel w sposób aż tak szokujący, że normalni ludzie rewolucję francuską kojarzą z gilotyną do ścinania głów, nazizm z gazem cyklon B do trucia w Auschwitz, komunizm ze strzałem w tył głowy w Katyniu. Jak widać, atrybutami poszczególnych totalitarnych dyktatur są typowe dla nich sposoby masowego zabijania. Immanentną cechą każdego totalitaryzmu jest dążenie do skutecznego wytępienia ludzi uznanych przez dyktaturę za zbędnych, przeszkadzających, szkodliwych. Nabiera impetu kolonizacja ideologiczna Polski i Unii Europejskiej ideologią gender, która nie ma odpowiednika w najbardziej ponurej przeszłości.

Ojciec Święty Franciszek w Manili powiedział (Spotkanie z rodzinami, Przemówienie Papieża Franciszka, Manila, 16 stycznia 2015 r.): „Istnieje kolonizacja ideologiczna, wobec której musimy szczególnie być czujni, próbująca zniszczyć rodzinę. Nie zrodziła się ona z wizji, jaką otrzymaliśmy od Boga, z modlitwy i z misji, jaką obdarza nas Bóg. Pochodzi ona z zewnątrz. I dlatego mówię, że jest to kolonizacja. Nie zagubmy wolności tej misji, którą Bóg nam daje, misji rodziny. I tak, jak nasze narody w pewnym okresie swej historii dojrzały do tego, aby powiedzieć: Nie! wszelkiej kolonizacji politycznej, jako rodzina musimy być bardzo, bardzo roztropni, bardzo zdolni, bardzo silni, aby powiedzieć: Nie! wszelkiej próbie kolonizacji ideologicznej, która niszczy rodzinę.”

Wracając z Filipin (CONFERENZA STAMPA DEL SANTO PADRE DURANTE IL VOLO DI RITORNO DALLE FILIPPINE, Volo Papale, 19 gennaio 2015), papież Franciszek uzupełnił wypowiedź m.in. o następujące słowa: ”Dlaczego mówię o „kolonizacji ideologicznej”? Ponieważ wykorzystują właśnie ludzkie potrzeby czy możliwości wejścia i umocnienia swego stanowiska poprzez dzieci. Ale to nic nowego. To samo czyniły dyktatury ubiegłego wieku. Weszły ze swoją doktryną. Pomyślcie o młodzieży faszystowskiej Balilla, pomyślcie o Hitlerjugend. Skolonizowali lud, chcieli to uczynić. Ale jak wiele spowodowało to cierpienia. Narody nie powinny tracić swobody. Naród ma swoją kulturę, historię; każdy naród ma swoją własną kulturę. Ale kiedy pojawiają się warunki narzucone przez kolonizujące imperia, to starają się, aby narody utraciły swoją tożsamość i chcą wszystko ujednolicić.”

W wywiadzie dla Radia Watykańskiego (Papa: colonizzazione ideologica del gender come le dittature, Radio Vaticana, 20/01/2015Riccardo Cascioli, dyrektor “La Nuova Bussola Quotidiana” odniósł się do słów papieża łączących kolonizację ideologią gender z totalitarnymi dyktaturami XX w. „Potężne siły nie identyfikują się z jakimś konkretnym rządem lub państwem, ich epicentrum jest w ONZ-ecie. Ideologia gender, która nie znosi sprzeciwu, jak każda ideologia, by odnieść sukces musi być totalitarna. Bowiem ideologia stale przeczy rzeczywistości. Na przykład: jeśli ideologia twierdzi, że niebo jest zielone, to musi to narzucić siłą, Bo zawsze znajdzie się ktoś, kto patrząc w niebo odważy się powiedzieć „ale wydaje mi się, że niebo jest niebieskie”, a to może otworzyć oczy wszystkim. I po co nam ideologia, która prowadzi do takiego totalitaryzmu, jak okrutne dyktatury ubiegłego wieku: nazizm, faszyzm, komunizm” – powiedział Riccardo Cascoli, rozwijając myśl papieża Franciszka.

W ten oto sposób najwyższy autorytet samego papieża potwierdził najgorsze przeczucia co do roli ideologii gender. Pozostaje kwestia techniki.

Dotychczas biocydy, jakimi są pestycydy unieszkodliwiały rozmaite organizmy uznawane za szkodliwe np. w rolnictwie, herbicydy eliminowały chwasty, rodentycydy zabijały gryzonie itd. Konsekwentnie biocydy wprowadzane obecnie do powszechnego użycia w celu niszczenia życia ludzi powinny być znane jako 'homicydy.’

Zyklon B produkcji IG Farben, firmy założonej m. in. przez Hoechst AG i пуля в затылок, czyli kula w tył głowy, wymagały zaangażowania funkcjonariuszy państwa niemieckiego czy sowieckiego. Homicyd będący narzędziem osiągania zamierzonego celu, a tym samym atrybutem ideologii gender, jest – za zgodą, a nawet zachętą Komisji Europejskiej i rządu w Polsce – aplikowany nie przez funkcjonariusza totalitarnej dyktatury a, w co trudno uwierzyć, przez matkę własne dziecko skazującą na śmierć i osobiście dokonującą egzekucji.

EllaOne 30 mg tabletka staraniem Komisji Europejskiej i rządu w Polsce jest wprowadzana do obrotu na takich warunkach, jak gdyby nie była nawet suplementem diety a zwykłym środkiem spożywczym ogólnego spożycia bez żadnych ograniczeń dostępnym każdemu, kto ma ochotę i pieniądze na zakup. Ewentualny zakaz sprzedaży ellaOne dziewczynkom poniżej 15. r. ż. można uznać za chwyt reklamowy, podobny do natrętnych ogłoszeń o zakazie sprzedaży alkoholu i wyrobów tytoniowych osobom poniżej 18. r. ż., o czym wie każdy. Zakazany owoc najbardziej smakuje, a sprowokowana chęć zamanifestowania swojej rzekomej dorosłości w najmniej rozsądny sposób towarzyszy procesowi dorastania niemal wszystkich młodych ludzi. Niech spotykany nieraz na ulicy widok pijanych nastolatek zaciągających się papierosowym dymem, zilustruje brak sensu pozorowanych działań przynoszących odwrotny skutek. W przypadku preparatu ellaOne, który szkodzi tym bardziej, im młodszy jest organizm, każdy pedofil dla zatarcia śladów zaopatrzy swoją ofiarę w dowolną ilość tabletek nabytych zgodnie z prawem. Czy rodzice i normalni wychowawcy mają pogrążyć się w rozpaczy? Wyczekując najgorszego, podejrzliwie przyglądać się dorastającym córkom, przepytywać nastoletnie uczennice w pełnym obaw o ich zdrowie przekonaniu, że każda pojawiająca się dolegliwość wymieniona w wykazie objawów niepożądanych w następstwie użycia ellaOne, to na pewno dowód na to, że młoda osoba łyka ten preparat? I trzeba z nią natychmiast udać się do lekarza, który potwierdzi lub wykluczy ciążę zdarzającą się według dostępnych danych producenta w jednym przypadku na 50 stosujących ellaOne. Zwłaszcza ciążę zagrażającą życiu matki – pozamaciczną.

Zamiast załamywać ręce, podajcie je Państwo naszej dobrej, kochanej, pięknej młodzieży. Rozmawiajcie z córkami i synami o tym jak bezcenna jest czystość przedmałżeńska. Pomóżcie grupie rówieśniczej skorzystać z przygody, jaką jest Marsz Dziewic na Górę Ślężę. Zachowanie dziewictwa do ślubu na pewno pomoże uratować młodzież przed zakusami antyludzkiej dyktatury.

Z Panem Bogiem

dr Zbigniew Hałat

(Poza nagraniem: rozszerzenia przekraczające pojemność czasową radiowego felietonu znajdą Państwo na stronie www.halat.pl ; tamże przypisy, odnośniki i ilustracje.)

drukuj