
Krakowska szkoła z relikwiami św. Maksymiliana Kolbe
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego im. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Krakowie doczekał się relikwii swojego patrona. Zostaną one uroczyście wprowadzone do placówki tuż przed 50. rocznicą jego beatyfikacji. Celebracja nastąpi 13 października o godz. 11.00.











