Dzień Dziecka Utraconego. Ks. dr P. Gałuszka: Jesteśmy powołani do tego, żeby nawzajem nieść swoje brzemiona
Bądźmy razem w tym cierpieniu i smutku. Starajmy się dzielić wspólną nadzieją. Jako Kościół, wspólnota ludzi wierzących jesteśmy powołani do tego, żeby nawzajem nieść swoje brzemiona. Tyczy się to także żałoby i wszystkich trudnych wyzwań, które się pojawiają. Bądźmy razem na modlitwie. Bądźmy dla siebie ludzkim wsparciem. Dajmy sobie wspólną życzliwość – powiedział ks. dr Paweł Gałuszka, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitarnej w Krakowie, w rozmowie z TV Trwam.











