„Oddanie 33 z o. Wenantym Katarzyńcem” – rekolekcje startują 13 czerwca

Franciszkanie z Kalwarii Pacławskiej serdecznie zapraszają na rekolekcje pt. „Oddanie 33 z o. Wenantym Katarzyńcem”, które rozpoczną się 13 czerwca 2023 roku. Pierwsza edycja warsztatów będzie do odsłuchania na kanale YouTube oraz na Facebooku Kalwarii Pacławskiej. 

Rekolekcje z ojcem Wenantym to najnowsza wersja znanych w całych Polsce rekolekcji ODDANIE33. O. Wenanty Katarzyniec, który za życia niezwykle skutecznie wspierał dzieło o. Maksymiliana Kolbego jest także i dzisiaj cudownym orędownikiem i nieocenionym wsparciem na drodze rozwoju duchowego. Świadczą o tym liczne świadectwa osób, które doświadczają za jego wstawiennictwem wielu różnego rodzaju łask.

O. Wenenty Katarzyniec (OFMConv) był franciszkaninem. To właśnie on przypomina nam o sensie i wartości życia chrześcijańskiego, „którego wielkość zależy nie od nadzwyczajności dokonań, ale od mocy pragnienia i ukochania”. [czytaj więcej]

Więcej informacji na temat rekolekcji można znaleźć [tutaj].

o. Edward Staniukiewicz OFMConv/radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl