Rekolekcje ojców Redemptorystów w Lubaszowej

W dniach 10-12 lutego oraz od 21 do 23 kwietnia 2017, w Domu rekolekcyjnym ojców Redemptorystów w Lubaszowej, odbędą się tematyczne rekolekcje dla małżeństw oraz chętnych.

Rekolekcje pod hasłem „Konflikty w małżeństwie i ich rozwiązanie” odbędą się w dniach od 10 do 12  lutego 2017 roku.

Spotkania pozwolą uczestnikom spojrzeć na swój związek z innej perspektywy. Organizatorzy dodają, iż rekolekcje są okazją do ponownego rozważenia Dobrej Nowiny o małżeństwie będącym powołaniem i sakramentem.

W kwietniu natomiast, odbędą się rekolekcje, których tematem jest „Sakrament miłosierdzia – rekolekcje o spowiedzi”. Spotkania organizowane dla wszystkich, będą okazją do tego aby zagłębić się w tematykę sakramentu pokuty.

Inicjatorzy spotkań podkreślają, że ich celem jest wprowadzenie uczestników w pełne i owocne przeżywanie procesu przebaczenia i pojednania, który jest darem Miłosiernego Boga.

Miejscem obu spotkań będzie dom rekolekcyjny „Góra Tabor” w miejscowości Lubaszowa 33; 33-172 Siedliska k. Tuchowa. Zapisy prowadzi o. Sylwester Cabała CSsR. Nr. Tel. 798 045 456, e-mail: goratab[email protected].

Więcej informacji na stronie internetowej: www.cadr.redemptor.pl

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl