fot. wakcji24.pl

Fake news’em w katolika

10 grudnia 2022 roku w Świdnicy odbędzie się konferencja „Kościół XXI w. Fake news’em w katolika”. Zaproszeni goście będą rozmawiać w dwóch blokach tematycznych dotyczących problemu pomówień, hejtu i manipulacji, a także skuteczności mediów katolickich w Polsce. 

Akcja Katolicka Diecezji Świdnickiej oraz archidiecezji częstochowskiej i warszawskiej zaprasza na konferencję dotyczącą wizji i kondycji Kościoła w XXI wieku, pt. „Fake news’em w katolika”. Spotkanie odbędzie się 10 grudnia o godz. 10.00 w Wyższym Seminarium Duchownym w Świdnicy.

Podczas wydarzenia prelekcje wygłoszą, m.in.: ks. abp Andrzej Dzięga, metropolita szczecińsko-kamieński, ks. bp Marek Mendyk, asystent krajowy Akcji Katolickiej, Ewa Nowina Konopka, redaktor naczelna „Naszego Dziennika” czy Paweł Ozdoba, prezes zarządu fundacji Centrum Życia i Rodziny.

O godz. 13.30 sprawowana będzie Msza święta.

radiomaryja.pl

 

 

 

drukuj
Tagi: , , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl