Życzenia prezydenta dla chrześcijan Kościołów wschodnich

Prezydent Andrzej Duda złożył życzenia bożonarodzeniowe chrześcijanom Kościołów wschodnich. „Oby to Święto spędzane w rodzinnym gronie pozostało dla Państwa ważnym przeżyciem duchowym” – napisał prezydent.

Drodzy Bracia w Wierze! 

Wszystkim wiernym chrześcijańskich Kościołów wschodnich z okazji obchodzonego dzisiaj Święta Narodzenia Chrystusa życzę radości, pokoju i nadziei.

Oby to Święto spędzane w rodzinnym gronie pozostało dla Państwa ważnym przeżyciem duchowym. Niech radość z Narodzenia Pana, która łączy dziś wiernych Kościołów wschodnich, towarzyszy wszystkim Państwu w nadchodzącym roku. Dzieciom życzę, by to Święto było dla Was wspaniałe i szczęśliwe.

Z wyrazami szacunku i sympatii,

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej,
Andrzej Duda

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl