Węgierscy kibice skandowali „Polska!” podczas meczu w Budapeszcie

Znane powiedzenie „Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli i do szklanki” kolejny raz znalazło potwierdzenie w rzeczywistości. Węgierscy kibice podczas meczu eliminacji MŚ z Andorą w pewnym momencie zaczęli prowadzić doping słowami: „Polska, Polska”, a więc popularną przyśpiewką w naszym kraju.

Reprezentacja Węgier mierzyła się z Andorą w meczu 4. kolejki eliminacji MŚ w grupie B. Madziarzy pewnie pokonali swoich rywali 4:0.

W 57. minucie doszło do niespodziewanej sytuacji. Kibice gospodarzy zaczęli skandować „Polska, Polska”. Nagranie z tym dopingiem szybko przebiło się w internecie. Film spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony Polaków.

Warto zauważyć, że również polscy kibice w meczu z Rumunią skandowali hasła poświęcone Węgrom. Fani biało-czerwonych wykrzykiwali „Ria Ria Hungária” podczas spotkania z Rumunią w Bukareszcie.


RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl