Wciąż trwa rekrutacja na studia w AKSiM!

Uczelnie wyższe wciąż prowadzą nabór na nowy rok akademicki. Wśród nich jest Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. To szansa dla osób, które nie wybrały jeszcze kierunku studiów, a chcą kształcić się dalej.

Akademia w Toruniu oferuje studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe. Uczelnia zapewnia dobrze wyposażoną bazę dydaktyczną. Stawia też nacisk na kształcenie praktyczne.

Dr Dorota Żuchowska, profesor i dziekan AKSiM, powiedziała, że trwa ostatni etap rekrutacji. Jak dodała, wnioski są rozpatrywane sukcesywnie w miarę napływu zgłoszeń.

– Cały czas trwa rekrutacja. Są osoby, które jeszcze nie podjęły decyzji lub w późniejszym terminie podchodziły do egzaminów maturalnych. Zapraszamy! Aplikację można składać za pośrednictwem systemu internetowego na stronie https://www.aksim.edu.pl/. Na zainteresowanych czekają takie kierunki studiów, jak dziennikarstwo i komunikacja społeczna, politologia, pielęgniarstwo, informatyka medialna. Są także studia na kierunku prawo, które trwają pięć lat – wyjaśniła dr Dorota Żuchowska.

AKSiM oferuje też studia magisterskie na kierunkach: dziennikarstwo, politologia i informatyka medialna. Nowością są studia magisterskie na kierunku pielęgniarstwo.

Od października tego roku na AKSiM ruszy kierunek lekarski. Uczelnia w swojej ofercie ma także studia z zakresu zarządzania MBA.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl