Piknik rodzinny z okazji Dnia św. Franciszka z Asyżu w Krakowie

1 października (niedziela) na jednym z najbardziej znanych skwerów w Krakowie, przy Bazylice franciszkanów pod „oknem papieskim”, od południa do wieczora odbywać się będzie piknik rodzinny Dzień św. Franciszka. Jest to już wieloletnia tradycja, że we wspomnienie św. Franciszka z Asyżu Krakowska Prowincja Franciszkanów oraz franciszkańska Fundacja Brat Słońce organizują całodzienny piknik franciszkański.

To już po raz dwunasty całe rodziny będą mogły spotkać się na radosnym świętowaniu. Cały dzień będzie przepełniony koncertami, wyjątkowymi zajęciami i zabawami dla dzieci. Dla najmłodszych przygotowano dmuchany zamek, a ci starsi na pewno znajdą coś na stoisku z pamiątkami.

Dorośli z kolei będą mogli uczestniczyć w wykładach poruszających istotną problematykę dla współczesnej rodziny, takie jak komunikacja międzyludzka czy kryzys w rodzinie.

Wydarzenie rozpocznie się Mszą św. o godz. 11:00 w Bazylice przy Franciszkańskiej 2 w Krakowie.

plakat piknik rodzinny

Fundacja Brat Słońce/radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl