Warszawa: Sprofanowany wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej na drzwiach biura prof. J. Szyszko i prof. J. Żaryna

Jak poinformował Redakcję Informacyjną Radia Maryja prof. Jan Szyszko, na drzwiach warszawskiego biura byłego ministra środowiska i prof. Jana Żaryna został naklejony sprofanowany wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej. O sprawie została powiadomiona policja.

W poniedziałek 5 sierpnia pracownicy biura posła PiS prof. Jana Szyszko zauważyli, że na drzwiach przyklejony jest sprofanowany wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej. O sprawie został poinformowany komisariat policji w Warszawie. Po zgłoszeniu została dokonana wizja lokalna. W środę zostało złożone oficjalne zawiadomienie do komisariatu.

 

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl