fot. PAP/Jakub Kaczmarczyk

WARS dostarcza obiady lekarzom i pielęgniarkom

Spółka WARS wspiera służbę zdrowia w walce z koronawirusem – poinformowało dziś Ministerstwo Infrastruktury. Firma rozpoczęła dostawy obiadów dla lekarzy i pielęgniarek z Wojskowego Instytutu Medycznego przy ul. Szaserów w Warszawie.

„WARS S.A. rozpoczął dostawy obiadów dla lekarzy i pielęgniarek z Wojskowego Instytutu Medycznego przy ulicy Szaserów w Warszawie. Współpraca rozpoczęła się z inicjatywy spółki” – czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronach internetowych resortu.

Spółka, po ustaleniu zapotrzebowania na posiłki ze szpitalem, od poniedziałku do piątku dowozi 45 obiadów. Dodano, że nie jest wykluczone, iż zapotrzebowanie to będzie się zmieniało.

„WARS pozostaje bowiem w stałym kontakcie ze szpitalem” – dodano.

Posiłki – mięsne i wegetariańskie – przygotowują kucharze z zespołu WARS.

Ministerstwo wskazało, że dostawy będą realizowane do końca przyszłego tygodnia.

„Nie jest jednak wykluczone, że termin dostaw będzie wydłużony, jeśli zajdzie taka konieczność” – dodano.

PAP

drukuj
Tagi: , , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl