fot. youtube.com

W sobotę pierwsza konwencja wyborcza prezydenta A. Dudy

Prawo i Sprawiedliwość oficjalnie startuje z kampanią wyborczą. Jutro pierwsza konwencja kandydata partii rządzącej na prezydenta. Zostanie nim obecnie urzędujący prezydent Andrzej Duda.

Prawo i Sprawiedliwość rozpocznie jutro swoją prezydencką kampanię wyborczą. Obecnie urzędujący prezydent Andrzej Duda będzie ubiegać się o reelekcję.

– Nie ulega wątpliwości dzisiaj – ja to widzę po spotkaniach krajowych – że jest takie powszechne oczekiwanie kontynuowania misji przez prezydenta Andrzeja Dudę – ocenił Paweł Mucha, minister w Kancelarii Prezydenta RP.

Podczas konwencji wyborczej prezydent przedstawi swoją dotychczasową pracę oraz kierunki dalszej działalności. W ciągu najbliższych dni poznamy także sztab wyborczy prezydenta.

– To jest zespół, który zajmował się wyborami samorządowymi, wyborami do europarlamentu i wyborami parlamentarnymi – powiedział szef komitetu wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski.

Przemówienia wygłoszą również premier Mateusz Morawiecki i prezes PiS Jarosław Kaczyński.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl