fot. PAP/Piotr Polak

W Przysusze odbyło się wyjazdowe posiedzenie klubu PiS

Klub Prawa i Sprawiedliwości obradował w miejscowości Przysucha w woj. mazowieckim. To pierwsze wyjazdowe zebranie partii od niemal roku. Rozmawiano głównie o przygotowaniach do zbliżającego się Kongresu.

Zbliża się Kongres Prawa i Sprawiedliwości. Odbędzie się on 3 lipca br. Wtedy mają zostać przeprowadzane wybory na prezesa partii. To główny temat wczorajszego posiedzenia Prawa i Sprawiedliwości w Przysusze w województwie mazowieckim. Udział w nim wzięli: prezes Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki. Obecni byli także inni posłowie, senatorowie i europarlamentarzyści.

Oprócz polityków z PiS-u w rozmowach wzięli udział także koalicjanci z Solidarnej Polski i Porozumienia. Politycy poinformowali, że zbliżający się Kongres partii ma polegać na restrukturyzacji ugrupowania. Prawo i Sprawiedliwość planuje także ruszyć w Polskę. Takie wyjazdy mają być promocją Polskiego Ładu. Na spotkania z Polakami pojadą czołowi politycy partii. Oprócz tego na posiedzeniu rozmawiano o bieżących sprawach.

To pierwsze wyjazdowe zgrupowanie PiS-u od niemal roku. Ostatnie w takim trybie odbyło się w sierpniu 2020 roku.

TV Trwam News

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl