W niedzielę zachmurzenie umiarkowane

Jak informuje IMGW, Europa południowa, centralna i częściowo zachodnia znajdują się pod wpływem rozległego wyżu z centrum nad Rumunią. Na pozostałym obszarze kontynentu pogodę kształtować będą niże. Polska jest pod wpływem wyżu z centrum nad Rumunią.

Z zachodu napływa ciepła, polarno-morska masa powietrza.

W niedzielę zachmurzenie małe i umiarkowane, na północy i wschodzie Polski okresami duże. Temperatura maksymalna na przeważającym obszarze od 8 st.C do 10 st.C, na wybrzeżu do 11 st.C, na południowym zachodzie do 13 st.C, a w kotlinach górskich od 6 st.C do 9 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, miejscami porywisty, na wybrzeżu umiarkowany i dość silny, w porywach do 55 km/h, południowo-zachodni.

W niedzielę w stolicy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna 6 st.C. Temperatura maksymalna 9 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl