fot. twitter.com/PiotrUscinski

[TYLKO U NAS] P. Uściński: Ojciec Dyrektor stworzył piękne media i wspaniałą uczelnię, która kształci młodych dziennikarzy, którzy stają się elitą polskiego dziennikarstwa

Radio Maryja to wspaniałe medium tworzone przez wspaniałych ludzi. Pamiętam, jak kilkanaście lat temu pierwszy raz byłem gościem Radia Maryja i spotkałem Ojca Dyrektora. Ojciec dr Tadeusz Rydzyk z wielkim przejęciem przyglądał się pracy dziennikarzy. Był dla nich jak ojciec. Stworzył piękne media i wspaniałą uczelnię, która kształci młodych dziennikarzy, którzy stają się elitą polskiego dziennikarstwa (…). Rodzina Radia Maryja odgrywa wielką rolę w życiu społecznym, bo faktycznie ewangelizuje naokoło siebie – powiedział Piotr Uściński, wiceminister rozwoju i technologii, podczas uroczystości 30. rocznicy posługi Radia Maryja.

W Toruniu odbyły się obchody 30-lecia działalności i posługi Radia Maryja. Uczestniczył w nich m.in. Piotr Uściński, wiceminister rozwoju i technologii.

– Radio Maryja to wspaniałe medium tworzone przez wspaniałych ludzi. Pamiętam, jak kilkanaście lat temu pierwszy raz byłem gościem Radia Maryja i spotkałem Ojca Dyrektora. Ojciec dr Tadeusz Rydzyk z wielkim przejęciem przyglądał się pracy dziennikarzy. Był dla nich jak ojciec. Stworzył piękne media i wspaniałą uczelnię, która kształci młodych dziennikarzy, którzy stają się elitą polskiego dziennikarstwa – podkreślił wiceminister Piotr Uściński.

– Radio Maryja jest szczególnie cenione za rzetelność i prawdziwość informacji. Jeżeli spojrzymy na programy informacyjne, to w moim przekonaniu te w Radiu Maryja i Telewizji Trwam są przygotowane najuczciwiej. Pokazują fakty, a nie skupiają się na samym komentarzu – dodał wiceminister rozwoju i technologii.

Polityk odniósł się do roli Rodziny Radia Maryja we współczesnym świecie.

– Rodzina Radia Maryja odgrywa wielką rolę w życiu społecznym, bo faktycznie ewangelizuje naokoło siebie. Rodzina Radia Maryja ma do spełnienia ogromną rolę, jeśli chodzi o modlitwę. Miliony ludzi modli się za Polskę razem z Rodziną Radia Maryja. Pan Bóg czuwa nad Polską dzięki tej modlitwie – podsumował wiceminister Piotr Uściński.

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl