Tuchów: kolejne czuwanie młodzieżowe z redemptorystami

Kolejnemu czuwaniu z serii „Droga wewnętrzna”, które odbędzie się w najbliższy piątek 15 lutego w Tuchowie patronuje św. Gerard Majella – redemptorysta, brat zakonny, opiekun kobiet oczekujących narodzenia się dziecka, patron dobrej spowiedzi. Z jego pomocą uczestnicy spotkania będą rozważać cnotę miłości – tę, która nigdy się nie kończy.

Specjalnym gościem spotkania będzie o. Michael Brehl CSsR, generał Zgromadzenia Redemptorystów, na co dzień mieszkający oraz pracujący w Rzymie. Będzie to okazja do poznania człowieka odpowiedzialnego za wszystkich redemptorystów na całym świecie.

Czuwanie rozpocznie się Mszą świętą w bazylice Matki Bożej Tuchowskiej o 18.30, następnie odbędzie się liturgia słowa, poczęstunek w klasztorze, a dzień zakończy modlitwa przed Najświętszym Sakramentem.

br. Grzegorz Pruś/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl