fot. twitter.com/MSWiA_GOV_PL

Szef MSWiA złożył życzenia wszystkim strażakom z okazji ich święta

Samych skutecznych akcji, dumy z pełnionej służby oraz wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym – takie życzenia wszystkim strażakom z okazji ich święta złożył szef MSWiA Joachim Brudziński. Podziękował im także za „codzienną, ofiarną służbę”.

„Funkcjonariuszki i funkcjonariusze, druhny i druhowie, zarówno służba w Państwowej Straży Pożarnej jak i w Ochotniczych Strażach Pożarnych zasługuje na szacunek wszystkich Polaków. Wielokrotnie udowadnialiście państwo, że jesteście profesjonalistami, gotowymi do prowadzenia akcji nawet w najtrudniejszych warunkach, często narażając własne bezpieczeństwo” – powiedział Joachim Brudziński w klipie zamieszczonym na Twitterze Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Podziękował strażakom za codzienną, ofiarną służbę oraz wyraził uznanie dla ich odwagi i odpowiedzialności.

„Pragnę także życzyć państwu samych skutecznych akcji i dumy z pełnionej służby oraz wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym. Niech Św. Florian (patron strażaków – PAP) czuwa nad wami i zadba o tyle samo powrotów, ile wyjazdów. Wszystkiego najlepszego” – powiedział Joachim Brudziński.

PAP/RIRM

drukuj