Sylwester z wartościami w Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu

W Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu rusza dziś sylwestrowe spotkanie z cyklu „Życie to … coś więcej”. W tym roku wydarzenie organizowane jest po raz trzeci.

Sylwester z wartościami w AKSiM to wydarzenie kierowane do młodzieży. To nie tylko wspólna zabawa, ale także czas duchowego skupienia i refleksji. W programie czterodniowego spotkania są m.in.: warsztaty taneczne, muzyczne i psychologiczne, a także zwiedzanie Torunia, spotkania z zaproszonymi gośćmi oraz wspólne, radosne przywitanie Nowego Roku 2024.

Nie zabraknie również wspólnej modlitwy i przestrzeni dla ducha – mówił koordynator wydarzenia, o. Wacław Zyskowski CSsR.

Chcemy dać młodzieży czas na konferencję, skupienie, na to, żeby mogli się zastanowić nad tym, jaki ten rok 2023 był, co chcieliby w nim zmienić w perspektywie przyszłości. Czego chcieliby od Pana Boga oraz czego Pan Bóg chce od nich – powiedział o. Wacław Zyskowski CSsR.

Sylwestrowe spotkanie z cyklu „Życie to … coś więcej” organizowane w murach Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu potrwa do 1 stycznia. Młodzież będzie gościć w hotelu akademickim uczelni. Koszty zakwaterowania są pokrywane ze środków pochodzących z 1,5 proc. podatku dochodowego przekazanego na rzecz Fundacji Nasza Przyszłość.

RIRM

drukuj