Studia lekarskie. AKSiM w Toruniu rozpoczyna nabór

Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu rozpoczyna nabór na studia lekarskie. Ministerstwo Edukacji i Nauki wydało zgodę na uruchomienie tego kierunku.

Medycyna wreszcie w Grodzie Kopernika. Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu po długich wieloetapowych staraniach oraz spełnieniu wszystkich wymogów będzie kształcić przyszłych lekarzy.

Minister edukacji i nauki, dr hab. Przemysław Czarnek, wydał pozwolenie na utworzenie jednolitych studiów magisterskich na kierunku lekarskim. Tym samym w AKSiM rusza nabór na studia lekarskie. Uczelnia uzyskała w tej sprawie pozytywną opinię Polskiej Komisji Akredytacyjnej i Ministerstwa Zdrowia. Będzie to jedyna uczelnia w Toruniu prowadząca studia lekarskie.

To kolejny etap rozwoju Akademii w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu. AKSiM prowadzi także kierunek pielęgniarstwo na studiach licencjackich i magisterskich.

W Akademii Kultury Społecznej i Medialnej można studiować również dziennikarstwo i komunikację społeczną, informatykę, informatykę medialną, politologię, a także prawo. Uczelnia posiada też bardzo bogatą ofertę studiów podyplomowych. Wśród nich jest prestiżowy kierunek MBA. Szczegóły rekrutacji i wszelkie dane kontaktowe można znaleźć www.aksim.edu.pl.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl