fot. WSKSiM

Egzaminy dyplomowe na kierunku MBA w WSKSiM

W Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu odbywają się  egzaminy dyplomowe kończące czwartą edycję prestiżowych studiów menadżerskich Master of Business Administration.

Pani Dorota szukała nowych wyzwań. Dowiedziała się o kierunku MBA w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Usłyszała wiele pozytywnych opinii, dlatego nie wahała się rozpocząć nowej przygody; przygody z zarządzaniem i biznesem.

– Inspiracją do podjęcia kolejnego kierunku kształcenia w tej uczelni były jak najbardziej dobre głosy absolwentów poprzednich edycji, ale także moja chęć doskonalenia, kształcenia, zdobywania wiedzy – wyjaśniła Dorota Kargul-Plewa, studentka WSKSiM.

Studia MBA rozwijają zwłaszcza umiejętności menadżerskie. Są adresowane do tych, którzy już teraz pracują na kierowniczych stanowiskach lub starają się o takie stanowiska. WSKSiM prowadzi obecnie piątą edycję tych studiów. Swoją przygodę z murami uczelni kończą z kolei absolwenci edycji czwartej.

– Zdecydowanie będę lepiej zarządzał i rozumiał pewne procesy, które zachodzą w firmie. Myślę, że przełoży się to na lepsze efekty – powiedział student Grzegorz Gałczyński.

Wczoraj i dzisiaj w WSKSiM odbywa się egzamin dyplomowy na kierunku MBA. Komisji egzaminacyjnej przewodniczy rektor uczelni, o. dr Zdzisław Klafka CSsR. Pojawili się też prof. Zbysław Dobrowolski z Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz dr Bart Tkaczyk z Uniwersytetu Kalifornijskiego w USA.

Poprzez nowoczesne technologie egzamin można było zdawać online, co pokazał przypadek polskiego żołnierza, który z komisją łączył się będąc obecnie w Afganistanie.

Z roku na rok WSKSiM poprawia swoją ofertę – zaznaczyła dziekan dr Dorota Żuchowska.

– Ciekawym modułem jest przygotowanie do wystąpień publicznych. Obecna i kolejna grupa studentów będzie miała zajęcia w studiu telewizyjnym, żeby oswoić się z występami przed kamerą – wyjaśniła dr Dorota Żuchowska.

Wpisuje się to w specyfikę WSKSiM. To przecież uczelnia medialna. Uczelnia, która odkrywa człowieka w duchu przesłania Fides, Ratio et Patria.

 

TV Trwam News

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl