fot. Monika Bilska

Trwa rekrutacja na studia w WSKSiM. Dr D. Żuchowska: Codziennie rozpatrujemy nowe zgłoszenia

Nowi studenci przybywają do Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. W zasadzie codziennie rozpatrujemy nowe zgłoszenia, bo komisja rekrutacyjna działa teraz na bieżąco. Można złożyć dokumenty w każdej chwili i dość szybko mieć decyzję odnośnie przyjęcia do uczelni – powiedziała dr Dorota Żuchowska, dziekan Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, w audycji „Aktualności dnia” w Radiu Maryja.

Dr Dorota Żuchowska, dziekan WSKSiM, poinformowała, że uczelnia cieszy się sporym zainteresowaniem.

– Nowi studenci przybywają do Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. W zasadzie codziennie rozpatrujemy nowe zgłoszenia, bo komisja rekrutacyjna działa teraz na bieżąco. Można złożyć dokumenty w każdej chwili i dość szybko mieć decyzję odnośnie przyjęcia do uczelni. Cieszy też rosnące zainteresowanie nowym kierunkiem – pielęgniarstwem, więc mam nadzieję, że od października na tym kierunku też uda się rozpocząć kształcenie w większym składzie– wskazała dr Dorota Żuchowska.

Gość Radia Maryja odniosła się także do uruchamianego od tego roku dziennikarstwa śledczego. [czytaj więcej] 

– To jest nowa specjalność na studiach magisterskich, czyli dla osób, które mają licencjat na dziennikarstwie albo na jakimś kierunku pokrewnym na studiach z zakresu nauk społecznych, i chciałyby podjąć kształcenie na studiach magisterskich – powiedziała gość „Aktualności dnia”.

Wszystkie zainteresowane osoby mogą skontaktować się z dziekanatem bądź zadzwonić pod specjalny numer telefonu.

– Jeżeli chodzi o studia pierwszego i drugiego stopnia, to jest dziekanat przy ulicy św. Józefa, numer telefonu 56 610 72 00, natomiast studia podyplomowe to numer telefonu 56 650 40 12. Od poniedziałku do piątku dyżurują tam nasi pracownicy, którzy bardzo chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania – podsumowała dziekan Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej.

Całą audycję „Aktualności dnia” z udziałem dr Doroty Żuchowskiej można odsłuchać [tutaj].

radiomaryja.pl

drukuj