fot. aksim.edu.pl

W Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu odbędą się dziś obrony prac dyplomowych

W murach toruńskiej Akademii Kultury Społecznej i Medialnej odbędą się obrony prac dyplomowych. W pierwszej kolejności do egzaminu przystąpią adepci studiów licencjackich.

W trakcie egzaminu studenci dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz politologii będę odpowiadać na pytania zadane im przez komisję. Obrony prac licencjackich są podsumowaniem ostatnich trzech lat edukacji.

O tym, jakie tematy podjęli studenci w swoich pracach, mówiła dr Dorota Żuchowska, dziekan i profesor AKSiM.

– Na kierunku dziennikarstwo to są prace dotyczące reklam, na przykład „Muzyka jako psychologiczny element reklamy na podstawie telewizyjnych spotów reklamowych dotyczących komunikacji w internecie”. Gros prac dotyczy nowych mediów. Jest ciekawy temat dotyczący dziennikarstwa komiksowego czy dziennikarstwa sportowego, na przykład „Kreowanie wizerunku klubu sportowego w mediach na przykładzie FC Barcelona”. Są też tematy dotyczące przemian mody kobiecej w wybranych produkcjach filmowych – powiedział dr Dorota Żuchowska, prof. AKSiM.

W piątek do egzaminu dyplomowego przystąpią adepci studiów licencjackich na kierunku pielęgniarstwo. W kolejnych dniach zaplanowano obrony prac dyplomowych studentów informatyki medialnej.

Pod koniec czerwca jako ostatni będą się bronili absolwenci studiów magisterskich na kierunkach politologia, informatyka medialna oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl