Spotkanie w dziękczynieniu za TV Trwam na Jasnej Górze

Już w najbliższą niedzielę na Jasnej Górze odbędzie się dziękczynienie za TV Trwam. Zaplanowany na 28 września br. marsz w rocznicę wielkiego marszu „Obudź się Polsko”, został odwołany.

O zmianie planów na antenie Radia Maryja poinformował poseł Andrzej Jaworski, przewodniczący parlamentarnego zespołu ds. przeciwdziałania ateizacji Polski.

Ogłaszaliśmy, że 28 września w Warszawie, w rocznicę wielkiego marszu „Obudź się Polsko” organizujemy Mszę św. dziękczynną. Mszę św., na którą będziemy chcieli zaprosić wszystkich, aby pomodlić się w intencji naszej Ojczyzny, pomodlić się i podziękować za to, co stało się ws. koncesji dla TV Trwam, ale także o to, żeby dalej o TV Trwam walczyć i zabiegać – akcentował poseł Andrzej Jaworski.

Msza św. dziękczynna w intencji TV Trwam, Ojczyzny, „Solidarności” i Ludzi Pracy na Jasnej Górze sprawowana będzie w niedzielę o godz. 11. 00 Mszy Świętej będzie przewodniczył ks. abp Sławoj Leszek Głódź, metropolita gdański.

Eucharystia będzie także zwieńczeniem 31. Ogólnopolskiej Pielgrzymki Ludzi Pracy.

Myślimy, że dużo lepszym rozwiązaniem jest, aby wszyscy ci, którzy chcą jednoczyć się w modlitwie, którzy chcą być solidarni i którzy chcą prosić także za Telewizję Trwam, za Radio Maryja, by przyjechali we wrześniu na Jasną Górę. Chcemy, aby ta Msza św. była tym czasem, kiedy będziemy mogli się spotkać i prosić za naszą Ojczyznę; poczuć się solidarni i prosić o to, aby Telewizja Trwam mogła jak najszybciej znalazła się na multipleksie i mogła nadawać – zaznaczał poseł Andrzej Jaworski.

 

 

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl