fot. flickr.com

Triduum Paschalne w Radiu Maryja i TV Trwam

Przed nami Triduum Paschalne poprzedzające Święta Zmartwychwstania Pańskiego. Jak co roku, będziemy transmitować na naszej antenie wspólną modlitwę, do udziału w której serdecznie Państwa zapraszamy.

W Wielki Czwartek o godz. 10.00 na antenie Radia Maryja transmitować będziemy Mszę św. Krzyżma z katedry świętych Janów w Toruniu. Mszy Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00 będzie przewodniczył w Bazylice św. Piotra w Watykanie papież Franciszek. Transmisja na antenie Radia Maryja i TV Trwam.

W Wielki Piątek o godz. 18.00 Liturgia Męki Pańskiej w Radiu Maryja z sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu. Natomiast w TV Trwam liturgia wielkopiątkowa z Bazyliki św. Piotra w Watykanie. O godz. 21.00 wspólnie z TV Trwam transmitować będziemy nabożeństwo Drogi Krzyżowej z cmentarza Bazyliki św. Piotra.

W Wielką Sobotę Mszę Wigilii Paschalnej transmitować będziemy na obu antenach, również z Watykanu, od godz. 21.00.

W Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego o godz. 6.00 na antenie Radia Maryja transmisja Mszy św. rezurekcyjnej z sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu. Zaś Mszę św. z błogosławieństwem Urbi et Orbi z Watykanu transmitować będziemy od godz. 11.00 na obu antenach.

Zachęcamy do przeżywania tych świętych dni z Radiem Maryja i TV Trwam.

radiomaryja.pl

drukuj