W sobotę XVIII Pielgrzymka Młodych z Radiem Maryja na Jasną Górę

Już jutro odbędzie się osiemnasta Pielgrzymka Młodych z Radiem Maryja na Jasną Górę. Tegoroczne spotkanie będzie przebiegać pod hasłem: ,,Z Maryją idźmy i głośmy Jezusa Chrystusa”.  

To już XVIII spotkanie młodych u stóp Pani Jasnogórskiej. Do udziału w pielgrzymce zachęca ks. bp Adam Wodarczyk.

– To piękny czas modlitwy, świadectw, wspólnego uczestnictwa w liturgii, który będzie odbywał się pod hasłem „Z Maryją idźmy i głośmy Jezusa Chrystusa”. Drodzy młodzi przyjaciele nie może Was zabraknąć tego pięknego dnia na Jasnej Górze. Potrzebne jest wasze świadectwo, zarówno w tym miejscu, jak i zapał, który zabierzecie od Matki Bożej, aby iść i głosić Jezusa w codziennym życiu – zachęcał ksiądz biskup pomocniczy archidiecezji katowickiej.

Jutrzejsze spotkanie rozpocznie się o godz. 16.00. Pierwszym zaplanowanym punktem będzie świadectwo rapera Arkadio.

– 6 maja będzie kolejna opcja, żeby zastanowić się nad swoim życiem. Na Jasnej Górze, pielgrzymka, ludzie z całej Polski, genialne koncerty, świadectwa. Po prostu nie może cię tam zabraknąć. Do zobaczenia – akcentował artysta.

Następnie odbędzie się koncert zespołu „Siewcy Lednicy”, a zaraz po nim przyjdzie czas na kolejne świadectwo – Grzegorza Wacława „Dzikiego”.

– Jestem ojcem pięciorga dzieci i chciałem was zaprosić na XVIII Pielgrzymkę Młodzieży z Radiem Maryja na Jasną Górę, gdzie będę mógł powiedzieć swoje świadectwo o moim powrocie do Domu Ojca – zachęcał.

Spotkanie zwieńczy wspólna Eucharystia pod przewodnictwem ks. bp. Adama Wodarczyka oraz Apel Jasnogórski i posłanie.

Poszczególne punkty pielgrzymki będą transmitowane na antenie Radia Maryja i TV Trwam.

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl