Selektywne zabijanie dzieci w Norwegii

Norweskie Ministerstwo Zdrowia podjęło skandaliczną decyzję dotyczącą zabijania dzieci nienarodzonych. Kobiety w ciąży, spodziewające się bliźniaków lub większej liczby potomstwa, będą mogły dokonać tzw. aborcji na wybranych potomkach.

Według postanowienia ministerstwa, decyzja o zabiciu nienarodzonego dziecka należy wyłącznie do matki. Nie ma znaczenia, czy dziecko jest chore, czy też nie.

Skandaliczne plany resortu zdrowia obejmują nie tylko Norweżki, ale także kobiety z zagranicy. Prawo do dokonania tzw. aborcji, niezależnie od stanu zdrowia dziecka, będzie miała każda kobieta, która zdecyduje się na przyjazd do Norwegii.

Decyzja budzi kontrowersje. Jest sprzeczna z fundamentalną prawdą, że życie ludzkie trwa od poczęcia do naturalnej śmierci.

Dokonanie tzw. aborcji na wybranych dzieciach, w przypadku kobiet spodziewających się bliźniaków bądź większej liczby potomstwa, zagraża nie tylko matce, ale i drugiemu dziecku.

Lekarze wskazują, że nie istnieją żadne argumenty medyczne przemawiające za postanowieniem norweskiego ministerstwa zdrowia.


TV Trwam News/RIRM

drukuj