S. Karczewski szefem sztabu PiS na wybory parlamentarne

Wicemarszałek Senatu Stanisław Karczewski będzie szefem sztabu Prawa i Sprawiedliwości w kampanii przed zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi – poinformował prezes tej partii. Wiceszefem sztabu został poseł Joachim Brudziński.

Jarosław Kaczyński – mówiąc o Stanisławie Karczewskim – stwierdził, że to człowiek doświadczony politycznie, pełniący wysoką funkcję państwową i mający za sobą wiele kampanii wyborczych. Lider PiS-u dodał, że ten sztab będzie w stanie rozwiązać wszystkie problemy, które są nieuniknione w trakcie kampanii. Podkreślał, że w Polsce potrzebna jest zmiana.

– Wszystkie siły, wszystko, co mamy, wszystko, co jest naszym sposobem myślenia, naszą aktywnością, naszymi ambicjami, podporządkujemy w tej chwili jednemu celowi. W Polsce musi zmienić się władza. Ta obecna jest tak fatalna, że każdy polski patriota musi marzyć tylko o jednym: żeby ta władza odeszła – powiedział Jarosław Kaczyńśki.

Senator Stanisław Karczewski dziękując za powierzone mu zadanie zapowiedział, że politycy PiS-u będą prowadzili dialog z Polakami. Nowy szef sztabu podkreślił, ze ma dużo pomysłów na kampanię.

– Bardzo dużo energii i na pewno będę chciał, żeby tak kampania była jeszcze lepsza od kampanii Andrzeja Dudy. Chcę bardzo. Taki mamy cel – zwycięstwo. Zwycięstwo w wyborach do Sejmu i w wyborach do Senatu. Chcemy, aby pani prezes Beata Szydło została premierem – zaznaczył Stanisław Karczewski.

Wybory parlamentarne odbędą się na jesieni. PiS jest liderem sondaży.

 

RIRM/TV Trwam News

drukuj