fot. facebook.com

R. Winnicki: Prezydent Warszawy wypowiedział wojnę dzieciom  

Prezydent Warszawy wypowiedział wojnę dzieciom – stwierdził Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego. Rafał Trzaskowski podpisał tzw. deklarację LGBT+, która budzi ogromne kontrowersje. Eksperci podkreślają, że przepisy wprowadzają seksedukację dla dzieci. Przeciwko przepisom protestują już rodzice, którzy obawiają się o swoje pociechy.

Poseł Robert Winnicki zapowiedział zwołanie posiedzenia parlamentarnego zespołu ds. debaty publicznej w tej sprawie. Mają w nim uczestniczyć m.in. zaniepokojeni rodzice. W ocenie polityka deklaracja zagraża prawidłowemu rozwojowi najmłodszych osób.

– Prezydent Trzaskowski uruchamia kartę LGBT, czyli coś, co ma wprowadzać genderową agendę dla najmłodszych. Ciężko to nazwać inaczej niż wojną wypowiedzianą dziecięcej niewinności, po prostu najmłodszym Polakom, warszawiakom i ich prawidłowemu rozwojowi – zaznaczył Robert Winnicki.

Deklaracja LGBT+ zakłada działania w takich obszarach, jak bezpieczeństwo, edukacja, kultura i sport, administracja, a także praca. W dziedzinie edukacji w deklaracji zapowiedziano między innymi wprowadzenie tzw. edukacji antydyskryminacyjnej i seksualnej w każdej szkole, uwzględniającej kwestie tożsamości psychoseksualnej i identyfikacji płciowej.

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl