Już w najbliższą sobotę X Bieg na Szczyt Rondo 1 w Warszawie

21 maja 2022 roku warszawski biurowiec Rondo 1 odwiedzą najlepsi biegacze po schodach z Polski i Europy. Zawody będą miały rangę Mistrzostw Europy. Bieg na Szczyt Rondo 1 odbędzie się pod raz dziesiąty i tradycyjnie wesprze finansowo SOS Wioski Dziecięce w Polsce.   

Bieg na Szczyt Rondo 1 wraca po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Każdy uczestnik będzie miał do pokonania 38 pięter i 142 metry w pionie na trasie wiodącej po klatce schodowej biurowca Rondo 1 w stolicy.

źródło: biegnaszczyt.pl

 

„Możemy śmiało powiedzieć, że Bieg Na Szczyt Rondo 1 uzyskał status imprezy kultowej, do udziału w której wielu zawodników wraca każdego roku. (…) Tym bardziej cieszy nas, że po pandemicznych zawirowaniach biegacze ponownie pojawią się w gościnnych progach biurowca Rondo 1” – wskazuje Piotr Jakóbik, rzecznik prasowy zawodów.

Bieg na Szczyt Rondo 1 to nie tylko sportowa rywalizacja. Wydarzenie od pierwszej edycji (od 2011 roku) wspiera Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce. [więcej] 

„W tym roku zebrane środki będą tym bardziej potrzebne, bo do Kraśnika zawitała w ostatnich tygodniach liczna grupa dzieci i ich opiekunów z Ukrainy. Kompleks Rondo 1 angażuje się w szereg aktywności w zakresie wsparcia fundacji i stowarzyszeń” – informują organizatorzy.

Warto podkreślić, że w poprzednich edycjach Biegu chętnych było zawsze więcej niż przewidzianych miejsc.

Aktualne informacje nt. Biegu na Szczyt Rondo 1 zamieszczane są [tutaj].

Karolina Gierat/radiomaryja.pl

 

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl