fot. facebook.com

R. Fogiel o celach „Polskiego Nowego Ładu”: Zwiększanie zamożności Polaków i rozwój gospodarczy

Zwiększanie zamożności Polaków i rozwój gospodarczy – to, jak mówi Radosław Fogiel, wicerzecznik PiS, dwa najważniejsze cele programu „Polski Nowy Ład”. Szczegóły mamy poznać w najbliższą sobotę.

„Polski Nowy Ład” to program PiS na czas po pandemii koronawirusa. W sobotę zaprezentowano najważniejsze hasła, na których opiera się cała koncepcja.

Plan na zdrowie, Uczciwa praca – godna płaca, Dekada rozwoju, Rodzina i dom w centrum życia, Polska – nasza ziemia, Przyjazna szkoła i kultura na nowy wiek, Dobry klimat dla firm, Czysta energia – czyste powietrze, CyberPoland 2025, Złota jesień życia – to 10 głównych haseł „Polskiego Nowego Ładu”.

https://twitter.com/PiotrMuller/status/1370740785684099074

– Przez ostatnie lata udowodniliśmy, że mamy dobry plan dla Polski. Potrafimy go skutecznie realizować. Dotrzymujemy słowa – mówi w specjalnym spocie reklamującym program prezes PiS Jarosław Kaczyński.

https://twitter.com/pisorgpl/status/1370680859389480962

Jak podkreśla Radosław Fogiel, wicerzecznik PiS, program to kompleksowa odpowiedź na obecne wyzwania.

– Wszystkie istotne elementy naszego życia, w tym życia społecznego, będą poruszone w dokumencie. Jego podstawowe założenia są dwa: zwiększanie zamożności Polaków i zwiększanie zamożności, przyspieszanie zamożności naszego kraju. To są cele, które nam przyświecają ­– wskazuje wicerzecznik PiS.

Według zapowiedzi premiera Mateusza Morawieckiego w ramach programu rząd zaproponuje cały szereg projektów infrastrukturalnych i innowacyjnych.

RIRM

drukuj