fot. twitter.com/PremierRP

Premier Morawiecki: Cieszę się, że Polska jest potęgą w grach komputerowych

Cieszę, że Polska jest potęgą w grach komputerowych, w e-sporcie – mówił w niedzielę premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania z uczestnikami finałowego turnieju e-sportowego Intel Extreme Masters Katowice 2019.

Premier spotkał się z organizatorami i uczestnikami rozgrywek finałowych turnieju e-sportowego Intel Extreme Masters Katowice 2019 w hala widowiskowo-sportowej Spodek.

„Cieszę się, że polscy gracze są zauważani na świecie, że są coraz lepsi” – powiedział szef rządu.

Zaznaczył, że „Polska jest potęgą w grach komputerowych, w e-sporcie”.

„Dla mnie to coś fantastycznego, że w tym bardzo kreatywnym sektorze gospodarki (…) jesteśmy nie tylko zauważalni na mapie świata, ale że jesteśmy jednymi z najlepszych” – powiedział Mateusz Morawiecki.

Premier życzył uczestnikom turnieju powodzenia, „ale też wiele przyjemności i radości z tego uczestniczenia w zawodach”.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl