Premier Mateusz Morawiecki odwiedził gospodarstwo rolne na Mazowszu

Premier Mateusz Morawiecki odwiedził w czwartek jedno z gospodarstw rolnych we wsi Janikowo, k. Czerwińska nad Wisłą (woj. mazowieckie).

Szef rządu odwiedził gospodarstwo rolne Tomasza i Agaty Ruszczaków w Janikowie.

Jak relacjonowali gospodarze spotkania, odbyło się ono w luźnej, rodzinnej i miłej atmosferze

„Rozmawialiśmy o kłopotach trapiących głównie nasz sektor rolnictwa, czyli owoce miękkie, nakreśliliśmy swoje postulaty, propozycje zmian, które mamy nadzieję, że będą procedowane” – mówił po zakończeniu wizyty Tomasz Ruszczak.

Szef rządu – jak relacjonował Ruszczak – mówił, że „rozważy i przychyli się do naszych propozycji”.

Następnie Morawiecki zwiedził i pomodlił się w znajdujący się w Czerwińsku nad Wisłą Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia, a także przespacerował się po rynku w Czerwińsku.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl