fot. PAP/Tomasz Waszczuk

Premier M. Morawiecki: Nie zwalniamy inwestycji

Nie zwalniamy inwestycji. Są one kołem zamachowym, poprzez które walczymy z globalnym kryzysem – oświadczył w piątek premier Mateusz Morawiecki podczas uroczystego otwarcia obwodnicy Smolajn w województwie warmińsko-mazurskim.

„Inwestycje to sianie ziarna pod przyszły wzrost gospodarczy” – mówił premier.

Mapa nowych dróg to „mapa postępu”. W ślad za nowymi drogami przychodzą do miejscowości nowi przedsiębiorcy, biznes.

„Obwodnice wyciągają ruch poza miasto, ale jednocześnie czynią miejscowość, powiat, gminę bardziej atrakcyjną” – dodał.

Premier stwierdził, że „otwieramy obwodnice i kolejne odcinki dróg, żeby ludziom żyło się bardziej komfortowo”, a także, żeby tworzyć lepsze warunki gospodarcze.

„To jest nasz konsekwentny program: bliżej ludzi, bezpieczna Polska, silna Polska, ale bliska ludziom” – podkreślił Mateusz Morawiecki.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl